Superliga Srbije: Sjajna fudbalska predstava i goleada na ‘Marakani’! Zvezda pobedila Spartak, Ben dvostruki strelac (video)

Hot sport 14.08.2020
Superliga Srbije: Sjajna fudbalska predstava i goleada na ‘Marakani’! Zvezda pobedila Spartak, Ben dvostruki strelac…

Sjajna fudbalska predstava viđena je u Beogradu! U derbiju 4. kola Superlige Srbije Crvena zvezda je savladala Spartak iz Subotice rezultatom 3:2.

Šampion Srbije je napravio sjajnu uvertiru pred duel sa Evropom u kvalifikacijama za Ligu šampiona koji se igra u utorak. Početnih 10-ak minuta pripalo je Spartaku, koji je u nekoliko navrata imao dobre prilike za gol, međutim, u 10. minutu domaći su imali šansu. Katai je pogodio prečku posle udarca sa distance, pošto je lopta na putu ka golu zakačila jednog igrača u bloku. U 25. minutu Rodić je pao posle duela sa Dunđerskim i sudija Simović je odmah pokazao na