Lasickas sa klupe ‘okrenuo’ meč protiv Rada: Nismo na svom nivou, ali učimo važne lekcije!

Hot sport 17.08.2020  |  Aleksandar Ilić

Fudbaleri Voždovca savladali su ekipu Rada u jučerašnjem meču 4. kola Superlige Srbije.

Rad je vodio u prvom poluvremenu rezultatom 1:0, dok je Voždovac u drugom delu uspeo da preokrene tok utakmice i završi meč pobedom od 1:3. Vesnik pobede bio je gol koji je postigao Justas Lasickas u 49. minutu meča kada je sjajnim udarcem sa oko 20 metara pogodio donji levi ugao gola Rada. Neodbranjivo. Nakon njega golove su postigli i Stojčev i Nišić i tako osigurali tri boda za Voždovac, koji u ovom momentu ima 6 bodova iz četiri meča. Mladi Litvanac kome je ovo