Nikolić i Lokomotiva izvukli bod: Moskovljani u finišu izbegli poraz protiv Urala (video)

Hot sport 19.08.2020  |  Vladimir Andonov

Marko Nikolić je zaustavljen u šampionatu Rusije, pošto je njegova Lokomotiva jedva izbegla poraz protiv Urala, zahvaljujući pogotku Fjodora Smolova u 87. minutu.

Rezultat je bio 1:1. Moskovljani su na ovo gostovanje stigli sa velikim samopouzdanjem, na krilima dve vezane pobede i bez primljenog gola, a iako je odigran tvrd meč bili su bolji rival u većem delu utakmice. Problem je nastao kada su prvi primili gol. Posle odličnog centaršuta Efemova u 74. minutu, Egoričev je zatresao mrežu gostujuće ekipe i obradovao budući klub Branka Jovičića čija se promocija očekuje. Ipak, uporna Lokomotiva je u poslednjim minutima nekako