Zvezda dobila neočekivanog protivnika u 2. Kolu kvalifikacija za Ligu šampiona: Iznenađenje u Tbilisiju, evo gde crveno-beli putuju po plasman u narednu rundu! (video)

Hot sport 19.08.2020  |  Vladimir Andonov
Zvezda dobila neočekivanog protivnika u 2. Kolu kvalifikacija za Ligu šampiona: Iznenađenje u Tbilisiju, evo gde crveno-beli…

Fudbaleri Tirane savladali su Dinamo Tbilisi na gostovanju sa 0:2 u meču 1. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

To znači da će Crvena zvezda, koja je u prvoj rundi savladala Europu sa 5:0, u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona igrati protiv ekipe Tirane na gostujućem terenu. Pomalo neočekivano ekipa iz Albanije je lako prošla Dinamo Tbilisi, a strelci za plasman u drugo kolo bili su Torasa u dubokoj nadoknadi prvog poluvremena i Ismajlgeči u 86. minutu. Domaći tim je bio favorit u ovom duelu, međutim nije iskoristio terensku nadmoć i prilike koje je imao, pa će šansu za