Krajinović porazio Italijana nakon velike borbe: Srbin prošao prvo kolo Sinsinatija i odmah ga čeka težak posao - treći reket sveta!

Sportal blic 22.08.2020  |  P. L.
Krajinović porazio Italijana nakon velike borbe: Srbin prošao prvo kolo Sinsinatija i odmah ga čeka težak posao - treći…

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u drugu rundu turnira iz Masters 1000 serije u “Sinsinatiju“, pošto je pobedio Italijana Salvatorea Karuza sa 7:5, 6:4 za dva sata i 15 minuta igre.

Bio je to meč sa mnogo dugih razmena sa osnovne linije, bilo je dosta grešaka i nervoze, Filip se naročito mučio sa riternom, ali sve vreme je bio uporan i na kraju je uspeo da dobije one najvažnije poene, piše Sport klub. Na 5:4 u prvom setu propustio je Krajinović dve set lopte, ponajviše zbog spomenutog riterna, a prethodno je na 3:3 spasao brejk loptu. U 12. gemu Filip koristi ukupno četvrtu set loptu za vođstvo u setovima. U dugom gemu na startu drugog seta