Superliga Srbije: Inđija prekinula pobedničku seriju Javora i u goleadi savladala ekipu iz Ivanjice!

Hot sport 28.08.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Inđije savladali su Javor u prvom meču 6. kola Superlige Srbije – 3:2 (1:0).

Utakmica je obilovala golovima, a bilo ih je čak pet. Inđija, koja je u prethodnom kolu ubeljivo poražena od Partizana (5:0) prekinula je niz Javora od dve uzastopne pobede. Inđija je već u 8. minutu povela golom Aleksića i na poluvreme su otišli sa minimalnom prednošću. Prednost je duplirao Dimitrov sa penala u 56. minutu, a onda se Javor vratio u igru, golovima Lukovića u 67. i Jevtića u 75. minutu, ekipa iz Ivanjice je došla do izjednačenja, međutim ne i do