Golgeterski triler u superligi: Inđija se oporavili od debakla u Humskoj, pa porazila Javor u neverovatnom meču

Sportal blic 28.08.2020  |  P. L.

Odličan uvodni meč 6. kola Superlige odigrali su Inđija i Javor, a posle dosta uzbuđenja i preokreta domaćin je stigao do drugog trijumfa u sezoni od 3:2 (1:0).

Ništa posle prvih 45 minuta nije nagoveštavalo pravi vatromet golova koji su fudbaleri dva tima priredili ovog popodneva u srcu Srema. Šteta što zbog pandemije korona virusa nije bilo publike na tiribinama jer je svakako imalo šta da se vidi. Inđija je bila bolja u prvom poluvremenu, a već posle osam minuta igre povela je golom Koste Aleksića. Izgledalo je početkom drugog poluvremena da će tim Bratislava Živkovića lako stići do bodova kada je Dimitrov pogdio sa