Jovanov: Zelenović sprema krađu na ponovljenim izborima, SNS to neće dozvoliti
Danas 31.08.2020 | Piše: Beta
![Jovanov: Zelenović sprema krađu na ponovljenim izborima, SNS to neće dozvoliti](https://nstatic.net/img/logo/s/danas.png)
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov optužio je danas lidera Zajedno za Srbiju, gradonačelnika Šapca, Nebojšu Zelenovića da sprema „izbornu krađu“ na 27 biračkih mesta u gradu gde se izbori ponavljaju.
„Zelenović i (Dušan) Petrović su naumili da menjaju Pravilnik o radu biračkih odbora. Time žele da oteraju sa biračkih mesta sve predstavnike SNS, da u potpunosti preuzmu rukovođenje izbornim procesom, ali i da ukinu tajnost glasanja“, rekao je Jovanov, u pisanoj izjavi. Kako je naveo, „postavljanjem paravana ispred biračkih odbora u kojima sede samo njihovi predstavnici, jer su druge najurili, faktički će omogućiti svojim predstavnicima uvid u to kako građani