Лечић: Одлука о искључењу из ДС-а је нерегуларна
Инсајдер 02.09.2020 | Бета, Инсајдер

Доскорашњи члан Демократске странке (ДС) Бранислав Лечић, који је међу неколико функционера који је Извршни одбор ДС искључио из странке, изјавио је данас да је „одлука о његовом искључењу из странке нерегуларна“.
Лечић је за телевизију Н1 изјавио да је део чланова и функционера ДС, међу којима је и он, пре одлуке Извршног одбора о искључењу из странке „већински на ГО у 'Мадлениануму' распустио Извршни одбор“. „Странка је у нерегуларном стању с те стране, сад имамо само процес избора који је 26. септембра, Лутовац је у техничком мандату. Јавност не могу те ствари да занимају на начин на који би био достојан, није у питању никаква фракција. С ове стране је цела ДС,












