Ухапшен због насилничког понашања
РТВ 04.09.2020 | РТВ

СРЕМСКА МИТРОВИЦА - Припадници Министарства унутрашњих послова у Сремској Митровици ухапсили су Н. Б. (23), због постојања основа сумње да је извршио кривично дело насилничко понашање.
Сумња се да је јуче узнемиравао рођаке у њиховој породичној кући а у сеоском кафићу вређао власника и госте и направио рачун који је одбио да плати. Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова, након чега ће, уз кривичну пријаву бити приведен Основном јавном тужилаштву у Сремској Митровици.












