Короман: Драги наш Путине, помозите јер смо у мраку…
Нова 07.09.2020 | Аутор:Нова

Огњен Короман, бивши фудбалски репрезентативац и играч Црвене звезде и руских и чеченских клубова, упутио је писмо Владимиру Путину, председнику Руске Федерације, које би требало да му достави његов пријатељ Рамзан Кадиров, председник Чеченске Републике. Короман се у писму жали на власт у Србији. Короман је ово писмо објавио на својој страници на Фејсбуку. “Драги наш Владимире Владимировичу Путине, Као бивши спортиста и дугогодишњи фудбалер највећих руских












