Užas u Bogoti: Protesti zbog smrti taksiste se pretvorili u rat na ulicama! Sedmoro poginulih, ubijen i tinejdžer video
Kurir 11.09.2020
![Užas u Bogoti: Protesti zbog smrti taksiste se pretvorili u rat na ulicama! Sedmoro poginulih, ubijen i tinejdžer video](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Sedam osoba je poginulo u glavnom gradu Kolumbije u sukobima građana i policije koji su počeli posle smrti muškarca u pritvoru.
Gnevni građani su zapalili više gradskih autobusa u Bogoti i počeli da uništavaju policijske stanice, sukobljavajući se s policajcima. Talas nasilja počeo je juče zbog snimka dva policajca dok muče 43-godišnjeg taksistu Havijera Ordonesa aparatom za elektroškove, a on ih moli da prestanu. At least seven people have been killed in protests in Colombia as outrage spreads over the death of a man who was pinned to the ground and repeatedly tasered by police in #Bogotá