Psiholog o prebijanju u Novom Sadu: Žalosno što je izostala reakcija prisutnih
N1 Info 12.09.2020 | N1 Beograd
![Psiholog o prebijanju u Novom Sadu: Žalosno što je izostala reakcija prisutnih](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Građani su na društvenim mrežama šokirani snimcima iz Novog Sada. "Lomiće nam decu po ulici, a mi i dalje ćutimo", "još strašnije je što ljudi pored gledaju, a ne reaguju", samo su neke od poruka. Psiholog Goran Tomin za N1 ističe da je žalosno to što je izostala reakcija prisutnih.
Izvor: N1 Govoreći o događaju iz Novog Sada, rekao da je "za maksimalnu osudu". "Na to treba da reaguju nekakvi drugi stručnjaci, a ne samo psiholozi, psiholozi idu na kraju. Pre svega da reaguje policija, nakon toga tužilaštvo, nakon toga sud, posle će psiholozi dati svoju reč", kaže on. Na pitanje o izostanku reakcije prisutnih, podsetio je na sličan slučaj. "Ne znam da li se sećate, bilo je u tramvaju spopadanje jedne devojke od strane jednog muškarca, u skoro