Љупкин бивши дао изјаву у полицији: Ево шта је рекао о певачици испред станице (фото)
Курир 17.09.2020

Д.С, високорангирани припадник полиције са чином генерала, и наводно бивши дечко певачице Љупке Стевић, дао је изјаву у полицијској станици Вождовац поводом разбијања аутомобила на паркингу.
Д.С се љубазно јавио припадницима МУП-а који су стајали испред станице. На наше питање шта се десило са Љупком Стевиц, кратко прокоментарисао. - За сад немам шта да кажем, чућемо се ускоро јер морам да зурим - рекао је и појурио ка својим колима. Подсетимо, Љупка Стевић нашла се у центру скандала када је сама на свом Инстаграм налогу објавила снимке разлупаних кола њеног бившег дечка, који наводно ради у полицији, а с којим је наводно била у вези десет година.









