Легендарни Торп се присетио свог првог олимпијског злата (ФОТО, ВИДЕО)
Вести онлине 17.09.2020 | Вести онлине

Бивши аустралијски пливач Јан Торп на својим друштеним мрежама поделио је фотографије од пре 20 година када је освојио своју прву златну, олимпијску медаљу на Играма у Сиднеју.
– Пре 20 година учествовао сам на својим првим Олимпијским играма и освојио сам прву златну медаљу. То је уједно била прва аустралијска златна медаља на „најбољим играма икада“. Врло значајан тренутак, публика је била „луда“, а осећај невероватан. Ноћ коју никада нећу заборавити – написао је Торп. 20 иеарс аго тодаи И цомпетед ат ми фирст Олимпицс анд вон ми фирст Голд Медал. Тхис вас алсо Аустралиа’с фирст Голд Медал ат “тхе бест Гамес евер.” Тхе момент вас












