Sjajna predstava srpskih tenisera: Đoković pobedio Krajinovića i plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Rimu! (video)

Hot sport 18.09.2020  |  Vladimir Andonov

Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Rimu pobedom u dva seta nad Filipom Krajinovićem.

Đoković i Krajinović odigrali su sjajan meč koji je na kraju posle dva sata i devet minuta pripao prvom reketu sveta rezultatom 7:6 (7), 6:3. U prvom setu viđen je odličan, ‘atomski’ tenis. Novak i Filip vodili su veliku borbu, priredili su nam fenomenalan tenis i pravično je bilo da se on završi u taj-brejku. Videli smo dva brejka, i to odmah na startu duela kada su srpski teniseri razmenili oduzete servise (1:1). Do kraja seta obojica su imali šanse da dođu do