Fenomenalan pogodak Dušana tadića: Svakog vikenda pokaže kakav je ‘majstor’ (video)

Hot sport 20.09.2020  |  Dimitrije Nišavić

Tadić doveo Ajaks u prednost! U toku je utakmica domaćeg prvenstva Holadnije između Ajaksa i Valvijaka.

Domaćin vodi rezultatom 2:0. PROČITAJTE JOŠ: ĐOKOVIĆ JE U FINALU: Rutinska pobeda za Noleta U 10. minutu legendarni klub iz Amsterdama u prednost je doveo reprezentativac Srbije Dušan Tadić. Kapiten Ajaksa postigao je fenomenalan pogodak! 10. DUSAAAAAN TAAAADIC! #ajarkc pic.twitter.com/m1yJVI0Dfw — AFC Ajax (@AFCAjax) September 20, 2020 Zakarija Labjad je u 34. minutu povećao prednost na trenutnih 2:0. Tim rezultatom se otišlo na pauzu koja je i dalje u toku. Ovde