Premijer liga: Aston Vila slavila sa igračem više, Siti na gostovanju siguran protiv vukova.

Večernje novosti 21.09.2020  |  Novosti online

ZAVRŠENI su poslednji mečevi 2. kola Premijer lige. Aston Vila je savladala Šefil rezultatom 1:0, dok je Vulverhemton poražen na svom terenu od Mančester Sitija (1:2).

Aston Vila je na svom stadionu dočekala Šefild. Gosti su već u 12. minutu ostali bez Ergana. Ipak, imali su priliku da dođu do vođstva u 34. minutu kada je Lundstram promašio penal. Jedini gol na meču postigao je Konsa u 63. minutu duela. Vulvsi su dočekali vicešampiona Mančester Siti. Možemo da kažemo da su gosti u 12 minuta rešili meč. Kevin De Brujne je u 20. minutu sa "bele tačke" savladao golmana domaći. Foden je u 32. minutu savladao Patrisija. Odlično ga je