Божовић: Физички напад на изборима у ДС, Ракић ломила кутије
Нова 26.09.2020 | Аутор:Наташа Латковић

Балша Божовић, бивши функционер ДС, наводи за Нова.рс да је дошло до физичког напада на изборима у ДС, као и да је Драгана Ракић, заменица председника демократа, разбијала гласачке кутије.
Божовић наводи да се све догодило приликом гласања у централи ДС на Старом граду. “Ушла је Драгана Ракић са неким људима из Градске управе Шабац. Сломила је две кутије заједно са тим људима, а цепели су и гласачке листиће”, каже он. Бивши посланик ДС додаје да су физички нападнуте чланице изборне комисије, односно да су током гласања избачене напоље. Физички упад у централу ДСа. Физички нападнуте чланице изборне комисије на Старом граду. Ракићка у име Лутовца









