Ludnica u brajtonu: Fernandeš sa bele tačke doneo pobedu Junajtedu u destom minutu nadoknade (video)

Večernje novosti 26.09.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Mančester junajteda upisali su prva tri boda u novoj sezoni Premijer lige, pošto su pobedili Brajton u gostima sa 3:2 u neverovatnoj završnici.

No, da krenemo redom. Svega je bilo na ovoj utakmici. Naravno nije moglo ništa bez VAR-a da prođe, viđen je i preokret "crvenih đavola", poništeni golovi... Brajton je sjajno počeo meč. Zagospodarili su terenom domaći. Davida de Heu je okvir gola spasao u čak tri navrata, da bi domaćin konačno do prednosti došao u 40. minutu. Nakon prekršaja koji je načinio Bruno Fernandeš u svom kaznenom prostoru Brajton je stigao do vođstva. Loptu je na belu tačku namestio Mapej