Dobra uvertira pred ararat: Zvezda ubedljiva u Lučanima, novi gol Falćinelija (video)

Večernje novosti 26.09.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Crvene zvezde nastavili su seriju pobeda u Superligi Srbije, pošto su u 9. kolu ubedljivo savldali Mladost u Lučanima sa 4:0.

Crveno-beli su u domaćem prvenstvu stigli do devetog trijumfa iz isto toliko utakmica. Šampion Srbije je lakše nego što se očekivalo pobedio Mladost. Lučanci su hrabro ušli u meč, ali su gosti brzo uspostavili terensku inicijativu. Zvezda je do prednosti stigla u 37. minutu posle kombinacije klupske dece. Nikolić se našao u ulozi asistenta, a pogodak je postigao Željko Gavrić. U nastavku utakmice još bolji su bili gosti. Najpre je prednost duplirao Katai, a potom