To je onaj evropski Partizan iz prošle sezone: Crno-beli pregazili Veneciju za samo jednu četvrtinu!

Sportal blic 06.10.2020  |  P. L.

Partizan je izvanrednom igrom u dvorani "Ranko Žeravica" stigao do prve pobede u novoj sezoni, poražena je Venecija rezultatom 95:73.

Crno-beli su porazom otvorili takmičenje u Evropi, izgubili su i na startu Evrokupa, ali su igrom protiv Italijana pokazali da nema nikakve krize na startu sezone i da će biti i te kako konkurentni. Nakon neizvesnog prvog poluvremena, presudan je bio treći kvartal u kom je Rašon Tomas ubacio sam 16 poena, a briljirao je i Kodi Miler-Mekintajer. Od starta igrala se veoma čvrsta utakmica, nije se puno trčalo ali je bilo jako sa postavljenim odbranama koje su i jedna