Rvanje: Kopunović osvojio bronzu na Prvenstvu Srbije

Subotica.com 15.10.2020  |  Subotica.com

Na Prvenstvu Srbije u rvanju grčko – rimskim stilom za juniore održanom u Kragujevcu Spartak je zauzeo 12. mesto, a jedini takmičar koji se okitio medaljom je Marko Kopunović. U kategoriji 130kg Kopunović je osvoji treće mesto i uzeo bronzu.

U Kragujevcu je održamo Državno prvenstvo za juniore u rvanju grčko – rimskim stilom. U jakoj konkurenciji takmičari Spartaka zauzeli su 12. mesto, a jedino odličje doneo je Marko Kopunović. Na takmičenju je učešće uzelo 20 klubaova. A nakon finalnih borbi najbolji su bili rvači Radničkog iz Beograda i osvojili prvenstvo, drugo mesto pripalo je somborskom "Sokolu", a treći je Vitez iz Šapca. Spartak je zauzeo 12, mesto uz osvojenu jednu medalju i to u kategoriji