Partizan prekinuo crni niz stotkom! Parni valjak proradio, odbio sve napade i ukrotio žilave pantere, blistao Miler Mekintajer!

Sportal blic 17.10.2020  |  M.D.S.
Partizan prekinuo crni niz stotkom! Parni valjak proradio, odbio sve napade i ukrotio žilave pantere, blistao Miler…

Košarkaši Partizana savladali su FMP sa 103:90 u trećem kolu ABA lige i tako upisali prvi trijumf u novoj sezoni ovog takmičenja nakon uvodnih poraza od Borca i Budućnosti.

Prva četvrtina je bila prava rezultatska klackalica u kojoj su oba tima koristila raznovrsna rešenja u napadu. FMP je igrao sjajno na krilima Ulubaja koji je postigao 10 poena i bio savršen iz igre (3/3 za dva, 1/1 za tri poena) i koji je pravio razliku. Crno-beli su koristili raznovrsna rešenja u napadu, pa je Novica Veličković ubacio pet poena na prvom meču ove sezone. Rade Zagorac je bio raspoložen, pa je za samo četiri minuta upisao pet poena. Druga četvrtina