Uzavrele strasti, incidenti i haos na derbiju: Zvezda iz penala do “istorijskog boda” u Humskoj, navijači nisu ni potrebni za dramu

Sportal blic 18.10.2020
Uzavrele strasti, incidenti i haos na derbiju: Zvezda iz penala do “istorijskog boda” u Humskoj, navijači nisu ni potrebni…

Odigran je i 163. ligaški "večiti derbi", nakon devet poluvremena Crvena zvezda je prekinula golgeterski post, a u Humskoj je rezultat bio 1:1.

Partizan je imao više od igre u prvom poluvremenu, ali se u drugom situacija drastično promenila posle ofanzivnije postavke gostiju. Poslednji period derbija obeležio je i uzburkanih strasti i nekoliko sukoba, a Zvezda je sprečila da upiše "negativu istoriju" jer da u drugom poluvremenu nije postigla gol bio bi to najduži post ikada od pet derbija bez pogotka. Dejan Stanković je obećao da će crveno-beli da igraju ofanzivno od početka, a tako je i bilo. Falčineli je