Kakav baksuz! Ovako nešto Aleksandar Mitrović nikad nije doživeo, utakmicu Šefild - Fulam naš golgeter će pamtiti večno i to ne po dobrom!

Sportal blic 18.10.2020
Kakav baksuz! Ovako nešto Aleksandar Mitrović nikad nije doživeo, utakmicu Šefild - Fulam naš golgeter će pamtiti večno…

Aleksandar Mitrović neće po dobrom pamtiti utakmicu Premijer lige između Šefilda i njegovog Fulama.

Za konačnih 1:1 on je i najveći krivac - najpre jep promašio penal za vođstvo, a pet minuta pre kraja skrivio jedanaesterac kojim su domaćini izborili derbi. Kao kapiten Fulama nastupio je Mitrović u ovom meču, u kome je najbolju priliku za gol imao u 57. minutu. Tada je zbog igranja rukom dosuđen penal za goste, a reprezentativac Srbije je previsoko šutirao sa "bele tačke" - lopta je okrznula gornji rub prečke i završila na tribinama. A onda, nakon što je njegov