Mitrović tragičar: Srbin promašio penal, Fulam u finišu meča ispustio pobedu (video)

Večernje novosti 18.10.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Fulama osvojili su prvi bod u Premijer ligi ove sezone, pošto su remizirali protiv Šefild junajteda u gostima sa 1:1 u 5. kolu, a trgičar susreta je bio Aleksandar Mitrović.

Reprezentativac Srbije nije iskoristio penal u 57. minutu. Lopta je prilikom udarca zakačila prečku i otišla preko gola. "Kotidžeri" su ipak uspeli da povedu u 77. minutu a Lukman je bio strelac. Ipak, u 85. minutu domaći su preko Šarpa koji je iskoristio jedanaesterac poravnali i izbegli poraz. I jednima i drugima je ovo bio prvi put u novoj sezoni Premijer lige. Mitrovic sending his penalty into space #SHUFUL pic.twitter.com/nLqdVTUZMF — Joe Parkinson