Terzić udario na sve: "Ko štiti ovaj Partizan?! Nikakav je, najslabiji ikad! Sudija katastrofalan! Sramno rukovodstvo!"

Srbija danas 18.10.2020

Teške reči.

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su 1:1 u 11. kolu Superlige Srbije. Crno-beli su poveli u 5. minutu pogotkom Stevanovića, dok je Katai izjednačio posle diskutabilnog penala u 75. minutu. Posle meča se oglasio Zvezdan Terzić i nije štedeo reči kritike za Partizan, kao i za sudiju Novaka Simovića. Ovu ekipu crno-belih smatra najgorom u istoriji kluba. - I ova utakmica je pokazala ogromnu razliku u kvalitetu izmeđ Crvene zvezde i Partizana. Partizan je