Брнабић завршила састанак са Дачићем, на реду Шапић

Нова 20.10.2020  |  Аутор:Наташа Латковић
Брнабић завршила састанак са Дачићем, на реду Шапић
Састанак мандатарке Ане Брнабић са Ивицом Дачићем и Драганом Марковићем Палмом, лидерима СПС и ЈС је завршен, а почеле су консултације са Александром Шапићем, лидером СПАС-а. Иако је било информације да ће се Дачић обратити новинарима, он је ипак одлучио да то не учини. Данас после подне биће одржана седница председништва СНС, на којој би Ана Брнабић својим страначким колегама требало да саопшти имена министара у новој Влади Србије. Очекује се да ће након тога

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »