Oglasila se sudijska struka: Progovorili o telefonskim pozivima u poluvremenu! Sanogu nepravedno crveni, penal je bio

Srbija danas 20.10.2020

Nije ih štedeo...

Brojke će govoriti jedno - u 163. večitom derbiju domaći Partizan i Crvena zvezda remizirali su rezultatom 1:1 u okviru 11. kola Superlige Srbije. Osećaj u ustima reći će vam drugo - gorko je! Bura posle utakmice u Humskoj se ne stišava, a u centru pažnje su i odluke sudije Novaka Simovića, od kojih pojedine u pitanje dovode obe strane. U klubu iz Humske su nezadovoljni zbog odluke da Simović dosudi korner, posle koga je Miloš Jojić povukao za ruku Sekua Sanogoa