LŠ: Junajted ponovo slavio u Parizu, Juve siguran, petarda Barse, Lacio bolji od Dortmunda...

Sportski žurnal 20.10.2020

Bez golova na meču Čelzi – Sevilja, remi Rena i Krasnodara, Briž slavio u Rusiji, Lajpcig rutinski

Fudbaleri Mančester Junajteda su pobedili u gostima Pari Sen Žermen 2:1, u prvom kolu Grupe H Lige šampiona. Poveo je Mančester Junajted golom Bruna Fernandesa iz penala u 23. minutu. Pari Sen Žermen je izjednačio autogolom Entonija Marsijala u 55. minutu, da bi pobedu Mančesteru doneo Markus Rašford golom u 87. minutu. U drugom meču Grupe H, Lajpcig je kao domaćin pobedio Bašakšehir 2:0. Golove za Lajpcig je postigao Hose Anhelinjo u 16. i 20. minutu. U narednom