Golčina Rašforda "rasplakala" parižane: Viceprvak Evrope izgubio na startu Lige šampiona, Mesi ušao u istoriju protiv Ferencvaroša

Sportal blic 20.10.2020  |  P. L.
Golčina Rašforda "rasplakala" parižane: Viceprvak Evrope izgubio na startu Lige šampiona, Mesi ušao u istoriju protiv…

U derbiju prvog kola grupne faze Lige šampiona Mančester junajted je na "Parku prinčeva" pobedio PSŽ sa 2:1.

Izuzetno uzbudljiv meč rešen je u 87. minutu majstorijom Markusa Rašforda. Engleski reprezentativac je sa ivice kaznenog prostora izuzetno precizno pogodio mrežu uz stativu gola Kejlora Navasa. Junajted je do prednosti stigao nakon što je sudija Lahoz pokazao na belu tačku sredinom prvog poluvremena. Navas je najpre odbranio pokušaj Bruna Fernandeša, ali je VAR rekao da se izvođenje kaznenog udarca ponovi. Golman Parižana je ranije krenuo sa gol crte, zbog čega je