Partizan uspešno preskočio prvu prepreku: Crno-beli preko Bačke stigli do osmine finala Kupa

Večernje novosti 21.10.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Partizana pobedili su Bačku sa 2:0 na svom terenu i plasirali se u osminu finala Kupa Srbije.

Zasluženo su slavili crno-beli. Bili su bolji rival, iako je tim iz Bačke Palanke imao nekoliko dobrih prilika. Izmešao je Aleksandar Stanojević dobar deo tima u odnosu na večiti derbi. Šansu od starta je dobio novajlija Ivan Obradović, dok je Žan-Kristof Bajbek ušao u nastavku utakmice. Takođe, trenera kluba iz Humske može da brine nova povreda Lazara Markovića, koji je bio prinuđen da prerano napusti teren. Domaćin je poveo u 7. minutu kada je Lazar Pavlović