Ceo svet priča o izmeni godine i puno njih "pljuje" jovića: Brazilac zamenio Srbina i dao gol odmah, Real ustao iz mrtvih posle 0:3 protiv Šahtjora pa im Jovanović poništio gol za spas

Sportal blic 21.10.2020  |  P. L.
Ceo svet priča o izmeni godine i puno njih "pljuje" jovića: Brazilac zamenio Srbina i dao gol odmah, Real ustao iz mrtvih…

Krajnje neverovatna situacija u Madridu gde je nakon 45 minuta u prvom kolu Lige šampiona Real Madrid imao tri gola zaostatka, a utakmica protiv Šahtjora završena je pobedom Ukrajinaca od 3:2.

U sva tri navrata je odbrana "kraljevskog kluba" reagovala užasno, dok su fudbaleri Šahtjora koristili sve te propuste i imali 3:0 na poluvremenu. Ni napad čija je na ovoj utakmici udarna igla Luka Jović nije drastično bolji, te je Srbin na meti žestokih kritika. Utisak je tek u 54. minutu delimično popravio Luka Modrić, a onda je pravo čudo napravio Vinisijus Žunior. Do prednosti je ukrajinski tim došao na krajnje neverovatan način, zbog reakcije odbrane Real