Defanzivci Flamenga častili Internasional s dva gola, ali je Ribeiro u poslednjim trenucima meča doneo bod šampionu

Mozzart sport 25.10.2020

Domaćin dva puta vodio, ali je na kraju gigant iz Rija golom reprezentativca Brazila u petom minutu sudijske nadoknade došao do izjednačenja – 2:2

Drama u velikom derbiju šampionata Brazila. Internasional je dva puta vodio, imao pobedu u džepu, ali je u petom minutu sudijske nadoknade bod šampionu Južne Amerike doneo reprezentativac Brazila Everton Ribeiro. Na kraju podela plena – 2:2, pa su oba tima izjednačena na čelu Serije A sa 35 bodova posle 18 kola. Prošle sezone se Flamego prošetao u šampionatu Brazila. Imao je 16 bodova više od Santosa i Palmeirasa, ali ove sezone gigant iz Rio de Žaneira ima