И даље нестабилно у Нагорно-Карабаху: Јерменија и Азерзбејџан се међусобно оптужују за кршење примирја

Курир 26.10.2020
И даље нестабилно у Нагорно-Карабаху: Јерменија и Азерзбејџан се међусобно оптужују за кршење примирја

Јереван је оптужио Баку за непоштовање прекида ватре у Нагорно-Карабаху.

„Грубо прекршивши споразум о хуманитарном прекиду ватре постигнут у Сједињеним Америчким Државама, азербејџанска страна је у 8.45 (5.45 по средњоевропском времену) отворила артиљеријску ватру на положаје Армије одбране Арцаха (Карабаха) у североисточном правцу контакт линије“, написала је портпаролка јерменског министарства одбране Шушан Степањан на Фејсбуку. Претходно је Азербејџан оптужио Јерменију за кршење нових споразума од првих минута након њиховог

Повезане вести »

Кључне речи

Свет, најновије вести »