"Idi tamo, daj neki gol": U prošlom duelu protiv Slovana Zvezdin gol je čuvao štoper, a evo kako je sa tog mesta oterao napadača! /video/

Sportal blic 29.10.2020  |  N. Z. L.
"Idi tamo, daj neki gol": U prošlom duelu protiv Slovana Zvezdin gol je čuvao štoper, a evo kako je sa tog mesta oterao…

Fudbaleri i nakon 14 godina ponovo će ukrstiti koplja, u drugom kolu grupne faze Lige Evrope.

Tim iz Češke je osvojio tri boda u prvom kolu pobedom nad Gentom, pa u srpskoj prestonici nema šta da izgubi, baš kao i te 2006. godine, kada je slavio u dvomeču. Utakmicu odigranu u Beogradu i pobedu Slovana (1:2) obeležila jedna neobična situacija, epizoda a, defanzivca u ulozi golmana. Zbog povrede Ivana Ranđelovića, Biševac je od 78. minuta bio golman crveno-belih. I nije primio gol u poslednjih petnaestak minuta susreta. - Ništa nam nije išlo od ruke te