Hofenhajm je ozbiljna, baš ozbiljna ekipa: Nemci surovi u Belgiji, upisao se i Mijat Gaćinović!

Sportal blic 29.10.2020  |  Dr. P.

Fudbaleri Hofenhajma savladali su Gent na gostovanju sa 4:1 u okviru drugog kola Grupe L Lige Evrope.

Nemački klub je posle pobede nad Crvenom zvezdom ostalo maksimalan i posle dva odigrana kola. S druge strane, Gent je upisao i drugi poraz i sada je poslednjeplasirana ekipa Grupe L sa nula bodova i gol-razlikom od 0:4. Stvari su po belgijski tim mogle da budu i bolje da Jaremčuk u 14. minutu nije promašio penal, što su gosti znali da kazne - iz penala u 36. minutu (Belfodil). Na 2:0 povisio je Grilič u 52. minutu, a za 3:0 pobrinuo se naš Mijat Gaćinović u 73.