Liverpul preokretom do prvog mesta: Žota lansirao redse na vrh Premijer lige (video)

Večernje novosti 31.10.2020  |  Novosti online

ŠAMPION Engleske Liverpul savladao je Vest hem sa 2:1 u utakmici sedmog kola Premijer lige i tako bar do nedelje preuzeo lidersku poziciju od gradskog rivala Evertona.

Golove za redse postigli su Mo Salah u 42. minutu sa bele tačke i Diogo Žota pet minuta pre kraja utakmice. Prethodno su gosti poveli u desetom minutu golom Farnalsa, ali to je bilo sve što su pokazali na celoj utakmici. Žota je nekoliko minuta pre pobedonosnog gola zatresao mrežu, ali je taj gol poništen zbog prethodnog faula u napadu koji je načinio Sadio Mane. Gol Dioga Žote možete da vidite ovde ovde.