Niški stonoteniseri sa invaliditetom osvojili dve bronze na ekipnom Prvenstvu Srbije

Južne vesti 02.11.2020  |  M. J. Južne vesti

Stonoteniski klub osoba sa invaliditetom Nais osvojio je bronze u obe muške kategorije na ekipnom Prvenstvu Srbije, održanom u zrenjaninskoj hali "Medison".

U niškom klubu kažu da je na početku godine cilj bio da budu među prvih pet, a dva trofeja dala su im podstrek da nastave da rade još kvalitetnije. U kategoriji T1-5 ekipu Naisa činili su Bojan Stamenković i Miloš Stojiljković, koji su ostvarili sedam pobeda i dva poraza i tako dvodelno takmičenje završili kao treći. U kategoriji T6-10 Bojan Jovanović, Nikola Jovanović, Dario Stošić i Miloš Tasić zabeležili su devet pobeda i dva poraza i ostvarili isti, visoki