Заплењено више од 700 килограма дроге! Девет особа ухапшено у Аранђеловцу док су у складишту паковали марихуану
Блиц 03.11.2020 | Б. Б.

Девет особа из Аранђеловца ухапшено је након су затечени како у једном складишту у том граду пакују дрогу.
Више јавно тужилаштво у Крагујевцу одредио им је задржавање, а полицијском акцијом заплењено је више од 700 килограма марихуане, сазнаје "Блиц". Лисице на руке стављене су Драгану Ј. (32), Зорици Ј. (34), Ивану Т. (31), Стефану М. (26), Марку П. (31), Марку Ж. (31), Горану Т. (37), Бојани Т. (35) и Драгану Ђ. (54), сви из Аранђеловца. Сви осумњичени, како сазнајемо, затечени су у једном складишту у Аранђеловцу како пакују дрогу. Пронађено је укупно 628 пакета и












