Rolerkoster emocija i Dani Alves iz najboljih dana: Lanus dva puta vodio, Sao Paulo preokrenuo pa ispao u nadoknadi (video)

Mozzart sport 05.11.2020

Brazilski klup sve do trećeg minuta nadoknade imao rezultat koji ga vodi dalje, ali je zbog pravila gola u gostima ispao u drugoj rundi Kopa Sudamerikane

Odbivši da razmeni dres sa igračem Lanusa nakon poraza Sao Paula od argentinskog kluba (2:3) u drugoj rundi Kopa Sudamerikane, Dani Alves je jasno pokazao da neće pristati na kapitulaciju. Ipak, posle večerašnjeg revanša morao je, iako je učinio sve što je mogao da iz veznog reda, sa dve asistencije i pogotkom, ali i igrom kao iz najboljih dana karijere, brazilskog velikana povede do preokreta, na tri minuta od prolaska u narednu rundu. I bio je blizu. Baš blizu.