Žile rasturio PSV! PAOK gubio na poluvremenu, a onda je Andrija Živković izdominirao i pokrenuo veliki preokret!

Sportal blic 05.11.2020  |  Dr. P.

Fudbaleri PAOK–a pobedili su PSV sa 4:1 u 3. kolu Lige Evrope, i to posle preokreta jer su na poluvremenu gubili.

Ipak, u nastavku su se raspucali, a briljirao je Andrija Živković sa dva gola! PSV je u prvom poluvremenu bio bolji tim i golom Zahavija sa bele tačke u 20. minutu vodili su na poluvremenu. Ali, u nastavku smo videli potpuno drugu priču. PAOK je već u 47. minutu uspeo da izjednači (Švab skrenuo loptu posle šuta Živkovića), a samo osam minuta kasnije Andrija Živković postiže svoj prvi gol i donosi veliki preokret grčkom timu. Samo tri minuta kasnije bilo je 3:1