Superliga Srbije: Metalac-Vojvodina (3:3)

Dnevnik 06.11.2020  |  Dnevnik.rs

U Gornjem Milanovcu u 14. kolu Superlige Srbije završen meč Metalac-Vojvodina, u 17. minutu Mrkaić doveo Vojvodinu u vođstvo, u 33. minutu Katanić izjednačio,Čović u 72. minutu doveo Vojvodinu opet u vođstvo, Đuričin dao gol za Vojvodinu u 78. minutu , Arambašić u 85. minutu dao gol za Metalac, u 92. minutu Grbović izjednačio

94` Sudija odsvirao kraj utakmice 92` Brza akcija Metalca i Grbović izjednačuje na 3:3 91`Sudija produžio utakmicu za tri minuta 89` Đuričin dobio žuti karton zbog faula 86` U Vojvodini ušli Mladenović i Maksimović 85` Arambašić smanjio na 2:3, šutirao Antonijević iz Metalca, lopta došla do Arambašića koji je iz blizine iskoristio šansu 78` Đuričin dao gol, Vojvodina vodi sa 3:1, sada je Čović asistirao glavom a Đuričin se vešto ušunjao iza leđa odbrane Metalca i