Lončar upozorio: Još dve bolnice ulaze u kovid sistem i mi više nemamo šta da otvaramo, zar je toliko teško 10 dana ne ići na žurke?!

Blic 09.11.2020
Lončar upozorio: Još dve bolnice ulaze u kovid sistem i mi više nemamo šta da otvaramo, zar je toliko teško 10 dana ne ići na…
- Situacija je najgora u Beogrdu, tu je najveći pritisak na kovid sistem, zato sakodnevno otvaramo nove kapacitete za prijem kovid obolelih, upozorio je danas ministar zdravlja Zlatibor Lončar nakon sastanka sa direktorima kovid bolnica u Srbiji. On je podsetio da je juče i Zemunska bolnica otovorena za kovid pacijente. - Naša procena je da bi to moglo da nam posluži za dan ili dan i po. I Opšta bolnica u Pančevu sutra, prekosutra i prelazi u kovid sistemi, i za

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 4 sati
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 4 sati
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 4 sati