Biković i Radonjić su za ciljnu grupu koja ide u bioskope: Tihomir Stanić bez dlake na jeziku o kolegama i karijeri!
Kurir 10.11.2020
![Biković i Radonjić su za ciljnu grupu koja ide u bioskope: Tihomir Stanić bez dlake na jeziku o kolegama i karijeri!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Tihomir Stanić važi za jednog od najboljih glumaca starije generacije, a osim u svom primarnom pozivu, oprobao se i kao producent.
Stanić je otkrio da i u najtežim trenucima svaki novi dan započinje novim optimizmom, a osvrnuo se i na finansijsku krizu koju je donela pandemija korona virusa. Osim toga, Stanić je objasnio i zbog čega su filmovi koje je on producirao kvalitetniji od filma koji je proglašen za najveći bioskopski hit u protekloj deceniji. Mnoge vaše kolege otvoreno su govorile o finansijskoj krizi koju je donela pandemija. Kakvo je vaše iskustvo s tim? - Spadam u grupu povlašćenih