Корона хара Србијом: Највише заражених у Београду, ситуација се отела контроли у Војводини, појавила се нова мега жаришта

Блиц 12.11.2020  |  Н.Н.Г.
Корона хара Србијом: Највише заражених у Београду, ситуација се отела контроли у Војводини, појавила се нова мега жаришта

Корона вирус и данас је узео свој данак и однео 19 живота, а бројка новозаражених је опет преко 3.000 за 24 сата.

Три највећа града и данас бележе највећи број новозаражених. Неприкосновнени лидер на неславној листи је наш главни град где је забележено 1.368 нових случајева, што је чак 41 одсто свих потврђених корона пацијената у последњем дану. Одмах иза Београда је Нови Сад где је ситуација такође драматична па је број нових случајева 288, док је на трећем месту у последњем дану Ниш са 122 позитивне особе. Потпуно неочекивано, Панчево је ново жариште и има за 24 сата чак

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Свет, најновије вести »