Triler u Ekvadoru: Domaćin u 92. minutu poveo, na kraju izgubio – ldu iz kontre kao u školskom dvorištu, četvorica protiv golmana (video)

Mozzart sport 15.11.2020
Triler u Ekvadoru: Domaćin u 92. minutu poveo, na kraju izgubio – ldu iz kontre kao u školskom dvorištu, četvorica protiv…

Independijente del Vale poražen na neverovatan način

Kakav ludilo u Ekvadoru, kakav preokret? Utakmica se igrala 102 minuta, a tri gola su pala u sudijskoj nadoknadi. LDU Portovijeho je hičkokovskoj završnici slavio u gostima protiv Independijentea del Valea sa 3:2 u sedmom kolu Lige Pro. LDU je vodio posle prvih 45 minuta. Argentinac Fransisko Fidrževski je postigao gol. Na startu nastavka susreta domaćin je izjednačio, a strelac je bio Edson Montano. Onda sledi pakleni finiš. Independijente je bacio sve karta na