Дамир Растић: Желим до бодова у Светском купу у биатлону
Вечерње новости 18.11.2020 | Бета

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ Србије у биатлону Дамир Растић рекао је данас да ће покушати да освоји бодове у Светском купу, који почиње 28. новембра у финском Контиолахтију мушком индивидуалном трком на 20 километара.
- Тренутно сам на припремама у Ленцерхајдеу, у Швацарској, а амбиције су сличне прошлогодишњим. Жеља је да дођем до неког бода у Светском купу, а у ИБУ купу да остварим пласман међу 15 или 20 најбољих. Ту је и Светско првенство", рекао је Растић. Тридесетдвогодишњи олимпијац из Сјенице навео је да је епидемиолошка ситуација утицала на ток припрема. - Током лета због болести нисам тренирао седам дана, а онда је отказано Светско првенство у летњем биатлону, које












