Desetkovani Real protiv Viljareala samo do boda, Atletiko dobio Barselonu (video)

Sportski žurnal 21.11.2020

Fudbaleri Viljareala i Real Madrida igrali su nerešeno 1:1, u u desetom kolu španskog prvenstva

Real Madrid je poveo već u drugom minutu golom Marijana, a u 76. je iz penala izjednačio Đerard Moreno. Srpski fudbaler Luka Jović nije bio u timu Reala. Madriđanima su nedostajali i Benzema, Ramos... Fudbaleri Levantea i Elčea odigrali su u Valensiji nerešeno 1:1, u utakmici desetog kola La Lige. Domaća ekipa Levantea povela je golom Gonsala Melera u 12. minutu, a gol za konačan rezultat postavio je Tete u 64. minutu. Za domaću ekipu od 74. minuta igrao je srpski